Kullanım Koşulları

Yazılar

Cuma Bozkurt web sitesi yazarın günlük yaşamı ve analizleri üzerine paylaşımların, yazıların bulunduğu bir blog sitesidir. Yazılar farkındalık amaçlı olup hakaret söz konusu olmadığı gibi tüm canlılara saygı ilkesince hareket edilmektedir. 

Sitedeki Linkler

CumaBozkurt.com.tr adresinde bulunan linkler tarafımızca yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır. Bu konuda doğabilecek herhangi bir zarar karşısında sorumluluk kabul etmemekteyiz. 

İçerik Kullanımı

Cuma Bozkurt tarafından yayınlanan yazıların ve Cuma Bozkurt tarafından hazırlanan grafiklerin kısaca bu web sitesinde gördüğünüz tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yayınlanan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı mümkündür.

İçerik Kullanım Şartları

  • 1- Yazı içeriklerinde hiçbir şekilde değişiklik yapılamaz.
  • 2- Yazı içerikleri basılı bir materyal için kullanılacaksa Cuma Bozkurt kaynak gösterilmelidir.
  • 3- Yazı içerikleri internet ortamında kullanılacaksa yazı altında yazı linki yer almalıdır.

Yukarıda belirlenen koşulların yerine getirilmemesi halinde kişi Cuma Bozkurt'un uyarmaksızın hukuki süreç başlatabileceğini kabul ettiğini beyan etmiş olur.

Okuyucu Kullanım Şartları

  • 1- CumaBozkurt.com.tr sitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar güncel dijital konular ile karşılaşacağı hususunu kabul eder.
  • 2- Sitede yer verilen konuların bilinçsizce uygulanması sonucu doğabilecek sorunlardan Cuma Bozkurt sorumlu tutulamaz.
  • 3- Okuyucu, Cuma Bozkurt web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir içerik nedeniyle dava ve hakaret edemeyeceğini web sitesini ziyaret eder etmez kabul etmiş sayılır.

Yukarıda belirlenen koşulların yerine getirilmemesi halinde kişi Cuma Bozkurt'un uyarmaksızın hukuki süreç başlatabileceğini kabul ettiğini beyan etmiş olur.


Yazılım ve Tema

Bu site Google altyapısı olan Blogger sistemini kullanmaktadır.