Hakkımda

2005 yılından bu yana SEO, Reklam ve Dijital Pazarlama sektörleriyle iç içe bir iş hayatım mevcut. Dijital dünyanın birçok dinamiğine hakimim diyebilirim ancak hepsini iş kolu olarak kullanmak insanüstü bir çaba gerektireceğinden ben tercihimi SEO, Reklam ve Dijital Pazarlamadan yana yaptım. 

Sektörde bulunan birçok insanın aksine yüzlerce tools, analiz veya veri inceleyip yapmanız gerekenler şunlar şeklinde bir iş modeli yürütmüyorum. Aksine onların diline pelesenk olan organik kelimesi tam anlamıyla benim iş modelimi anlatıyor. Şimdiye kadar Diyez Media çatısı altında hizmet verdiğim ve vermeye devam ettiğim 124+ Marka bana gösterdi ki doğal olan her şeyin mutlaka başarıyı yakalıyor. Bu demek değil ki aynı tools, analiz ve verileri ben kullanmıyorum. Sadece doğallıktan yana olduğumu ve müşterilerimi gereksiz hiçbir detay ile sıkmadan, sonuç odaklı çalıştığımı belirtmeye çalışıyorum.

Temelden bu sektörün içerisinde yer alan bir birey olsam da sektör hakkında Udemy, BTK Akademi ve Youtube gibi platformlarda verilen derslerin bir çoğunu yakinen takip ediyorum. Ayrıca "Proje Yönetimi" noktasında birçok kursa katılarak farklı fikirler inceliyor ve bunlar arasında yararlı gördüklerimi iş hayatıma yansıtmaya çalışıyorum.

Özel hayatımda en fazla önem verdiği konu yazmak. Kaderin cilvesi olsa gerek hobimde işime dahil. Şiir ve deneme türünde yazılar yazmak kendimi iyi hissetmemi sağlıyor. Türkiye Yazarlar Cemiyetine girişimi sağlayan 2014 yılında okuyucuyla buluşan Bir Yudum Aşk kitabımı, 2017 yılında Dua Gibi Sev, 2020 yılında Sessizlik Artık Sensizlik ve 2021 yılında Yüreğin Yorgunluk Görmesin kitabı takip etti. 

Doğru bir Dijital Danışman sizi hak ettiğiniz konuma en doğru yollardan ulaştıracak ve orada daimi kalmanızı sağlayacak kişidir. Bir şeyler danışmak isterseniz her zaman bir mesaj kadar uzağınızdayım. 

Daha fazlası için linkedin profilimi inceleyebilirsiniz.