Çalışma Aşamaları

Bu sayfa hizmet şeklimizi tanıtmak amacıyla oluşturulmuş olup, hizmetler arasında çalışma aşamaları farklılık gösterse de genel şablon aşağıdaki şekildedir. Hizmet şeklimiz hazır şablonlar dahilinde olmayıp her firmamızla özel olarak ilgilenmekteyiz. Raporlama aşaması sadece yazılı olarak değil, sözlü olarak süreç ve sonuç aktarılmakta firmalarımızın aklında soru işareti bırakmamaktayız. Ayrıca özellikle belirtmek isteriz ki hiçbir şekilde yapay yöntemler kullanmıyor tüm süreçleri ve sorunları doğal bir şekilde çözümlüyoruz.FİRMA ANALİZ

Çalışmalarımıza firmanızın dijital dünyadaki varlığını analiz ederek başlıyoruz. Firmanızla ilgili avantaj ve dezavantaj tüm durumları inceleme altına alarak ilk verilerimizi oluşturuyoruz. Bu verileri daha sonra sektör analizinden elde edeceğimiz veriler ile karşılaştırarak dijital dünyadaki konumunuzu ortaya çıkarıyoruz.


SEKTÖR ANALİZ

Firma analiziniz tamamlanınca sektörünüzün ve rakiplerinizin dijital dünyadaki varlığını analiz ediyoruz. Bu aşamada detaylı bir analiz ve inceleme ile rakipleriniz karşınızdaki durumunuzu ortaya çıkararak ihtiyaç listesi hazırlıyoruz. 


İHTİYAÇLAR

Yaptığımız analizler ve incelemeler sonucunda ortaya çıkan tüm dijital ihtiyaçlarınızı raporlaştırıyoruz ve tarafınıza sunuyoruz. Dijital ihtiyaçlarınızı sizler içinde anlamlı birer veri haline getirdikten sonra yol haritamızı yani çalışma stratejilerimizi belirliyoruz.


STRATEJİ

İhtiyaçların ortaya çıkmasıyla birlikte en iyisi olmanız için stratejiler oluşturuyoruz. Bu stratejileri sizlerle paylaşarak yol haritamız üzerinde hem fikir olduktan sonra uygulama aşamasına geçiyoruz.


UYGULAMA

Birlikte belirlediğimiz ve onayladığınız stratejilerle yani yol haritanızla uygulamaya geçiyoruz ve dijital varlıklarınızı en iyisi olmanız için geliştirmeye başlıyoruz. Uygulama aşamalarında düzenli bilgi akışı sağlayarak rapor sunmayı ihmal etmiyoruz.


RAPOR

Uygulama süreci devam ederken yol haritamızda belirttiğimiz tarihlerde sonuçları ve gelişim düzeylerinizi raporluyoruz. Böylelikle rekabette ne düzeyde olduğunuzu ve hedefinize ne kadar yaklaştığınızı düzenli olarak takip ediyorsunuz.

Fiyat Telifi veya Ön Bilgi almak için tıklayınız.